Létramester logó0Kosár

Általános Szerződési Feltételek

Hatályos 2019 február 20.

1. Érvényesség

Jelen Általános Szerződési Feltételek (továbbiakban ÁSZF) érvényesek az Ihracska Tamás E.V. által működtetett www.letramester.hu oldalon elérhető és megvásárolható valamennyi árucikkre.

A jelen ÁSZF hatálya kiterjed minden olyan kereskedelmi ügyletre, amely Ihracska Tamás E.V. és a Vásárló között elektronikusan jön létre.

A honlap használatával, továbbá a regisztrációval a VÁSÁRLÓ elfogadja és magára nézve kötelezőnek ismeri el a jelen ÁSZF-ben foglalt rendelkezéseket, illetve elfogadja az adatkezelés ismertetett módját.

Jelen ÁSZF folyamatosan elérhető a www.letramester.hu oldalon és „PDF” formátumban letölthető.

2. Szerződéses partner

A Vásárló szerződéses partnere

Adatok:

  • Név: Ihracska Tamás egyéni vállalkozó
  • Székhely és levelezési cím: H-4034 Debrecen, Bálint Zoltán utca 19.
  • Adószám: 68208954-2-29
  • Nyilvántartási szám: 51402596

Elérhetőségek:

A honlap használata

A letramester.hu felületet csak az a személy használhatja, aki elfogadta az adatvédelmi nyilatkozatot és az ÁSZF-et. Elfogadásnak minősül az, aki a honlapra belép, és azt használja, azaz ez által az ÁSZF és az adatvédelmi nyilatkozatban lévő felhasználási feltételeket megértette és elfogadta, az adatkezelés leírt módjához hozzájárul.

3. A szerződés elektronikus megkötéséhez szükséges lépések leírása

REGISZTRÁCIÓ: A webáruházból történő vásárláshoz előzetes regisztráció nem szükséges.

A VÁSÁRÁLÁS MENETE, LÉNYEGES TUDNIVALÓK

Válassza ki a megvásárolni kívánt terméket, adja meg a megrendelni kívánt mennyiséget és „helyezze a kosárba”. Amennyiben további terméket kíván vásárolni, az eljárást ismételje meg.

A vásárolni kívánt termék jellemzőit a konkrét áru információs oldalából tudhatja meg. Az ismertető leírás esetleges pontatlanságáért nem vállalunk felelősséget.

A RENDELÉS ELKÜLDÉSÉIG (6. pont) a kosár tartalmát bármikor megtekintheti, módosíthatja, esetleg a kosarat ki is ürítheti, ha a főoldal felső sorában található "Kosár" menüpontba belép.

Ha a vásárlást befejezte, kattintson a RENDELÉS VÉGLEGESÍTÉSE feliratra, ahol a számlázási-, és szállítási adatokat kell megadni.

A RENDELÉS LEADÁSA gomb megnyomásával rendelése megküldésre kerül webáruházunkba, melyet követően egy automatikusan generált e-mail-ben visszaigazolást kap, arról hogy megrendelése beérkezett hozzánk.

A személyes adatok megadását követően a FIZETÉSI MÓD feliratra kattintva tudja kiválasztani a vételár kiegyenlítésének módját.

A vételár mindig a kiválasztott áru mellett feltüntetett bruttó ár, amely a szállítási költséget nem tartalmazza. Minimális rendelési érték és csomagolási költség áruházunkban nincs.

A fizetés utánvéttel illetve előre utalással történhet. A számlát a vásárolt terméket tartalmazó csomagban helyezzük el. A fizetendő végösszeg minden költséget tartalmaz. Áraink magyar forintban értendőek és bruttó árak, tehát tartalmazzák az általános forgalmi adót (ÁFA) is.

A weboldalról megrendelhető termékek árai változtatásának jogát a webáruház fenntartja azzal, hogy a módosítás a weboldalon való megjelenéssel egyidejűleg lép hatályba. A módosítás a már megrendelt termékek vételárát nem befolyásolja.

Amennyiben hibás ár kerül a webáruház felületére, különös tekintettel a nyilvánvalóan téves, pl. a termék közismert, általánosan elfogadott vagy becsült árától jelentősen eltérő árra, akkor a webáruház nem köteles a terméket hibás áron szállítani, hanem felajánlhatja a helyes áron történő szállítást, amelynek ismeretében az ügyfél elállhat vásárlási szándékától.

A visszaigazolás a megrendelés webáruházunkba történő megérkezését, a vásárló jognyilatkozatának hatályosulását igazolja, azaz a visszaigazolás még nem tekinthető elfogadó nyilatkozatnak, nem jelenti a szerződés létrejöttét.

A rendelés elküldését követő első munkanapon kollégánk e-mailben, vagy telefonon megkeresi a vásárlót, hogy megrendelését visszaigazolja, illetve, hogy a szállítási határidőről tájékoztassa. Megrendelése ezzel válik elfogadottá, a szerződés ekkor jön létre közöttünk.

Amennyiben e visszaigazolás a megrendelés elküldésétől számított, a szolgáltatás jellegétől függő elvárható határidőn belül, de legkésőbb 48 órán belül a vásárlóhoz nem érkezik meg, a vásárló mentesül az ajánlati kötöttség vagy szerződéses kötelezettség alól.

A megrendelés és annak visszaigazolása akkor tekintendő a webáruházhoz, illetve a vásárlóhoz megérkezettnek, amikor az számára hozzáférhetővé válik.

Nem vállalunk semmilyen felelősséget az e-mail szolgáltatónál technikai okok miatt elveszett megrendelésekért!

AZ ÍRÁSBELI MEGERŐSÍTÉS

Az írásbeli megerősítés a webáruház által a szerződés megkötése előtt, vagy legkésőbb a termék átvételekor a vásárló részére adott írásos tájékoztatás.

A tájékoztatás tartalmazza a webáruházat üzemeltető cégnevét és címét; a szerződés tárgyának lényeges jellemzőit; a terméknek az általános forgalmi adót és egyéb kötelező terheket is magába foglaló árát, az összes járulékos költséget, így különösen a fuvardíjat, szállítási vagy postaköltséget; a fizetés, a szállítás vagy a teljesítés egyéb feltételeit; az elállás jogát; az elállási jog gyakorlásának feltételeit, módját és következményeit, továbbá azt az esetet is, amikor a vásárlót az elállás joga nem illeti meg; a webáruház azon telephelye (fiókja) vagy egyéb szervezeti egysége címét, ahol a vásárló panaszait érvényesítheti; az esetleges jótállás feltételeit, valamint a teljesítést követően igénybe vehető kiegészítő szolgáltatásokat (alkatrészellátás, javítószolgálat); a szerződés megszüntetésének lehetőségét, ha az határozatlan időre szól, vagy tartama az egy évet meghaladja.

A SZERZŐDÉS

A szerződéskötés nyelve a magyar.

A megkötött szerződés nem minősül írásba foglalt szerződésnek, áruházunk azt nem iktatja, az utóbb sem a webáruház honlapján, sem az áruházat üzemeltető gazdasági társaságnál nem lesz hozzáférhető.

4. Fogyasztónak minősülő vásárló jogszabályon alapuló elállási és felmondási joga

A fogyasztót megilleti a fogyasztó és a vállalkozás közötti szerződések részletes szabályairól szóló 45/2014. (II:26.) Kormányrendelet 20. §-a értelmében az üzlethelyiségben kívül kötött és a távollévők között kötött szerződés megkötése esetén a vásárlástól történő meghatározott időn belüli indoklás nélküli elállás.

Fogyasztónak minősül a Polgári Törvénykönyv 8:1. § 3. pontja értelmében az, aki a szakmája, foglalkozása vagy üzleti tevékenysége körén kívül eljáró természetes személy.

A fogyasztó az elállási vagy felmondási jogát:

a) termék adásvételére irányuló szerződés esetén

aa) a terméknek,

ab) több termék adásvételekor, ha az egyes termékek szolgáltatása eltérő időpontban történik, az utoljára szolgáltatott terméknek,

ac) több tételből vagy darabból álló termék esetén az utoljára szolgáltatott tételnek vagy darabnak,

ad) ha a terméket meghatározott időszakon belül rendszeresen kell szolgáltatni, az első szolgáltatásnak,a fogyasztó vagy az általa megjelölt, a fuvarozótól eltérő harmadik személy általi átvételének napjától;

b) szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés esetében a szerződés megkötésének napjától számított tizennégy (14) napon belül gyakorolhatja.

A fogyasztó az e pontban meghatározott elállási jogát a szerződés megkötésének napja és a termék átvételének napja közötti időszakban is gyakorolhatja.

Elállási jog gyakorlása:

A fogyasztó az e pontban meghatározott elállási jogát a mellékletben található nyilatkozat pontos kitöltésével, és a kitöltött nyilatkozat postai, vagy elektronikus úton küldött levél útján a jelen ÁSZF 2. pontjában feltűntetett elérhetőségre megküldeni az e pontban meghatározott határidő betartásával.

Az elállási jog gyakorlása akkor jogszerű, ha fogyasztó a 14 nap lejárta előtt elküldi a nyilatkozatot. Ennek bizonyítása a fogyasztót terheli. Amennyiben a nyilatkozatot a megjelölt határidőben, minden kétséget kizáróan igazolható módon nem küldi meg, az úgy minősül, hogy a fogyasztó nem teljesítette az elállási jog gyakorlásához szükséges feltételeket, ezért a szerződés továbbra is hatályban marad.

Postai úton történő nyilatkozat küldés esetén a postára adás dátum az irányadó, a nyilatkozatot ajánlott levél formájában szükséges megküldeni.

E-mail esetében pedig az elektronikusan küldött levél megérkezésének időpontja a meghatározó.

Elállási jogát a fogyasztó személyesen is gyakorolhatja üzlethelyiségünkben.

A vállalkozás kötelezettségei a fogyasztó elállása esetén

Amennyiben a fogyasztó az előző pontban meghatározott módon eláll a szerződéstől, akkor a vállalkozás haladéktalanul, de legkésőbb az elállásról való tudomásszerzéstől számított 14 napon belül visszatéríti a fogyasztó által ellenszolgáltatásként megfizetett teljes összeget.

Vállalkozásunk az összeget mindaddig visszatarthatja, amíg a fogyasztó a terméket vissza nem szolgáltatta, vagy kétséget kizáróan nem igazolta, hogy azt visszaküldte. A kettő közül a korábbi időpontot kell figyelembe venni.

A fogyasztó kötelezettségei elállás esetén

Ha a fogyasztó az ÁSZF-ben meghatározott módon eláll a szerződéstől, akkor köteles a terméket haladéktalanul, de legkésőbb az elállás közlésétől számított 14 napon belül visszaküldeni, illetve a vállalkozásnak átadni. A visszaküldés akkor minősül szabályszerűnek, ha a fogyasztó a terméket a határidő lejárta előtt megküldi.

Társaságunk jogosult mindaddig visszatartani a elállással érintett termék összegét, amíg a termék visszaszolgáltatásra nem került.

Elállás esetén a termék visszaküldésének költsége a fogyasztót terheli. Cégünk utánvéttel visszaküldött csomagot nem vesz át.

A fogyasztó felel a termék jellegének, tulajdonságainak és működésének megállapításához szükséges használatot meghaladó használatból eredő értékcsökkenésért. Ezen értékcsökkenéssel arányos összeget cégünk az elállási joggal érintett termék vételárának visszatérítése során érvényesíti, azaz ezen összeget a visszatérítendő vételárból beszámítással levonja. Az értékcsökkenés nagysága azelállással érintett termék jellege, értéke, valamint a fentiek szerinti használatból eredő kopás/elhasználódás mértéke alapján kerül megállapításra.

5. Jótállás

Ihracska Tamás E.V. termékeire jogszabályon alapuló kötelező jótállás vonatkozik.

A jótállás időtartama a tényleges teljesítéstől számított 1 év.

A jótállás alól a vállalkozásunk mentesül, ha a hiba a termék:

  • nem rendeltetésszerű használatából, vagy
  • helytelen tárolás, vagy
  • szakszerűtlen üzembe helyezés, vagy
  • elemi kár, természeti csapás okozta
  • illetve, ha Ihracska Tamás E.V. bizonyítja, hogy a hiba oka a teljesítés után keletkezett.

Jótállás alapján a vásárló kérhet:

a., kijavítást vagy kicserélést, kivéve, ha a választott jótállási igény teljesítése lehetetlen, vagy ha az Ihracska Tamás E.V.-nak a másik jótállási igény teljesítésével összehasonlítva aránytalan többletköltséget eredményezne, figyelembe véve a termék hibátlan állapotában képviselt értéket, a szerződésszegés súlyát és a jótállási igény teljesítésével a Vásárlónak okozott érdeksérelmet.

b., ha Ihracska Tamás E.V. a kijavítást, vagy kicserélést nem vállalta, e kötelezettségének megfelelő határidőn belül, a Vásárló érdekeit kímélve nem tud eleget tenni, vagy ha a Vásárlónak a kijavításhoz, vagy a kicseréléshez fűződő érdeke megszűnt, a Vásárló –választása szerint- a vételár arányos leszállítását igényelheti, a hibát Ihracska Tamás E.V. költségére maga kijavíttathatja vagy mással kijavíttathatja, vagy elállhat a szerződéstől. Jelentéktelen hiba miatt elállásnak nincs helye.

Fogyasztó a termék meghibásodása miatt a vásárlástól számított három munkanapon belül érvényesít csereigényt, Ihracska Tamás E.V. köteles a terméket kicserélni, feltéve, ha a meghibásodás a rendeltetésszerű használatot akadályozza.

6. Kellékszavatosság

A Vásárló kellékszavatossági igényt érvényesíthet, azokért a kellékszavatossági hibákért, amelyek a termék átadása időpontjában már léteztek.

A kellékszavatosság időtartama fogyasztó esetén kettő év, más vásárló esetén egy év.

Kellékszavatossági igénye alapján a jogosult választása szerint

a) kijavítást vagy kicserélést igényelhet, kivéve, ha a választott kellékszavatossági jog teljesítése lehetetlen, vagy ha az a kötelezettnek - másik kellékszavatossági igény teljesítésével összehasonlítva - aránytalan többletköltséget eredményezne, figyelembe véve a szolgáltatás hibátlan állapotbanképviselt értékét, a szerződésszegés súlyát és a kellékszavatossági jog teljesítésével a jogosultnak okozott érdeksérelmet; vagy

b) az ellenszolgáltatás arányos leszállítását igényelheti, a hibát a kötelezett költségére maga kijavíthatja vagy mással kijavíttathatja, vagy a szerződéstől elállhat, ha a kötelezett a kijavítást vagy a kicserélést nem vállalta, e kötelezettségének a (4) bekezdés szerinti feltételekkel nem tud eleget tenni, vagy ha a jogosultnak a kijavításhoz vagy kicseréléshez fűződő érdeke megszűnt. A Vásárló köteles a hibát annak felfedezése után haladéktalanul közölni Ihracska Tamás E.V.-val.

7. Termékszavatosság

A fogyasztónak eladott ingó dolog hibája esetén követelheti a termék gyártójától, hogy a hibás terméket javítsa ki, vagy - ha a kijavítás megfelelő határidőn belül, a fogyasztó érdekeinek sérelme nélkül nem lehetséges- a terméket cserélje ki.

A dolog hibája esetén a Fogyasztó választása élhet a kérhet kellékszavatossági vagy termékszavatossági igényével, a kettőt egyszerre, egymással párhuzamosan, ugyanazon hiba miatt nem érvényesítheti.

A termék akkor hibás, ha nem felel meg a terméknek a gyártó által történt forgalomba hozatalkor hatályos minőségi követelményeknek, vagy nem rendelkezik a gyártó által adott leírásában szereplő tulajdonságokkal.

Gyártónak minősül a termék előállítója és forgalmazója.

A gyártó mentesül a termékszavatossági kötelezettség alól, ha bizonyítja, hogy:

a terméket nem üzleti tevékenysége vagy önálló foglalkozása körében gyártotta vagy forgalmazta vagy

a termék a forgalomba hozatalának időpontjában a hiba a tudomány és a technika állása szerint nem volt felismerhető vagy

a termék hibáját jogszabály vagy kötelező hatósági előírás alkalmazása okozta.

A fogyasztó a hiba felismerése után késedelem nélkül köteles a hibát a gyártóval közölni.

A termékszavatossági igényt a forgalomba hozataltól számított két éven belül lehet érvényesíteni.

8. Eljárás hibás termék esetén

Hibás termék esetén, illetve egyéb bejelentés esetén kérjük, vegye fel a kapcsolatot az üzletünkkel az második pontban megadott elérhetőségek valamelyikén.

9. Békéltető testülethez fordulás lehetősége

Ha a Fogyasztó és a Szolgáltató közötti fogyasztói jogvitát a felek előzetes egyeztetés alkalmával nem tudják megoldani, akkor a fogyasztónak minősülő Vásárló jogosult a lakóhelye vagy tartózkodási helye szerint illetékes békéltető testülethez fordulhat (vagy a Szolgáltató székhelye szerint illetékes), és kezdeményezheti a testület eljárását.

Fogyasztónak minősül a Békéltető Testület előtti jogvitákban a külön törvény szerinti civil szervezet, egyház, társasház, lakásszövetkezet, mikro-kis- és középvállalkozás is, aki árut vesz, rendel, kap, használ, igénybe vesz, vagy az áruval kapcsolatos kereskedelmi kommunikáció, ajánlat címzettje.Szolgáltató székhelye szerinti illetékes testület a Hajdú-Bihar megyei Békéltető Testület.

  • Cím: 4025 Debrecen, Vörösmarty u. 13-15.
  • Tel: (+36-52) 500-710
  • Fax: (+36-52) 500-745
  • E-mail: bekelteto@hbkik.hu

10. Záró rendelkezések

Jelen ÁSZF-ben nem szabályozott kérdésekre a magyar jog az irányadó, különös tekintettel a 2013. V. törvény, továbbá a 45/2014 (II.26.) Kormányrendeletben foglaltak.

Társaságunk fenntartja magának a jogot arra, hogy az ÁSZF-et bármikor, egyoldalúan módosítja.

1. számú melléklet: Elállási nyilatkozat

Címzett: Ihracska Tamás E.V.; 4034 Debrecen, Bálint Zoltán utca 19.; letramester1@gmail.com

Alulírottak kijelentem/kijelentjük, hogy gyakorlom/gyakoroljuk elállási/felmondási jogomat/jogunkat az alábbi termék/ek adásvételére vagy az alábbi szolgáltatás nyújtására irányuló szerződés tekintetében:

Szerződéskötés időpontja/ átvétel időpontja:

A fogyasztó(k) neve:

A fogyasztó(k) címe:

Bankszámlaszáma:

A fogyasztó(k) aláírása: (kizárólag papíron tett nyilatkozat esetén):

Kelt:

2. számú melléklet: A kellékszavatosságról, a termékszavatosságról és a jótállásról szóló mintatájékoztató

1. Kellékszavatosság

Milyen esetben élhet Ön a kellékszavatossági jogával?

Ön Ihracska Tamás E.V. hibás teljesítése esetén a vállalkozással szemben kellékszavatossági igényt érvényesíthet a Polgári Törvénykönyv szabályai szerint.

Milyen jogok illetik meg Önt kellékszavatossági igénye alapján?

Ön - választása szerint - az alábbi kellékszavatossági igényekkel élhet:

Kérhet kijavítást vagy kicserélést, kivéve, ha az ezek közül az Ön által választott igény teljesítése lehetetlen vagy a vállalkozás számára más igénye teljesítéséhez képest aránytalan többletköltséggel járna. Ha a kijavítást vagy a kicserélést nem kérte, illetve nem kérhette, úgy igényelheti az ellenszolgáltatás arányos leszállítását vagy a hibát a vállalkozás költségére Ön is kijavíthatja, illetve mással kijavíttathatja vagy - végső esetben - a szerződéstől is elállhat.

Választott kellékszavatossági jogáról egy másikra is áttérhet, az áttérés költségét azonban Ön viseli, kivéve, ha az indokolt volt, vagy arra a vállalkozás adott okot.

Milyen határidőben érvényesítheti Ön kellékszavatossági igényét?

Ön köteles a hibát annak felfedezése után haladéktalanul, de nem később, mint a hiba felfedezésétől számított kettő hónapon belül közölni. Ugyanakkor felhívom a figyelmét, hogy a szerződés teljesítésétől számított két éves elévülési határidőn túl kellékszavatossági jogait már nem érvényesítheti. Használt dolog esetén ez a határidő egy év.

Kivel szemben érvényesítheti kellékszavatossági igényét?

Ön a vállalkozással szemben érvényesítheti kellékszavatossági igényét.

Milyen egyéb feltétele van kellékszavatossági jogai érvényesítésének?

A teljesítéstől számított hat hónapon belül a kellékszavatossági igénye érvényesítésének a hiba közlésén túl nincs egyéb feltétele, ha Ön igazolja, hogy a terméket, illetve a szolgáltatást a God Corp Kft. nyújtotta. A teljesítéstől számított hat hónap eltelte után azonban már Ön köteles bizonyítani, hogy az Ön által felismert hiba már a teljesítés időpontjában is megvolt.

2. Termékszavatosság

Milyen esetben élhet Ön a termékszavatossági jogával? Ingó dolog (termék) hibája esetén Ön - választása szerint - az 1. pontban meghatározott jogát vagy termékszavatossági igényt érvényesíthet.

Milyen jogok illetik meg Önt termékszavatossági igénye alapján?

Termékszavatossági igényként Ön kizárólag a hibás termék kijavítását vagy kicserélését kérheti.

Milyen esetben minősül a termék hibásnak?

A termék akkor hibás, ha az nem felel meg a forgalomba hozatalakor hatályos minőségi követelményeknek vagy pedig, ha nem rendelkezik a gyártó által adott leírásban szereplő tulajdonságokkal.

Milyen határidőben érvényesítheti Ön termékszavatossági igényét?

Termékszavatossági igényét Ön a termék gyártó általi forgalomba hozatalától számított két éven belül érvényesítheti. E határidő elteltével e jogosultságát elveszti.

Kivel szemben és milyen egyéb feltétellel érvényesítheti termékszavatossági igényét?

Termékszavatossági igényét kizárólag az ingó dolog gyártójával vagy forgalmazójával szemben gyakorolhatja. A termék hibáját termékszavatossági igény érvényesítése esetén Önnek kell bizonyítania.

A gyártó (forgalmazó) milyen esetben mentesül termékszavatossági kötelezettsége alól?

A gyártó (forgalmazó) kizárólag akkor mentesül termékszavatossági kötelezettsége alól, ha bizonyítani tudja, hogy:

  • a terméket nem üzleti tevékenysége körében gyártotta, illetve hozta forgalomba, vagy
  • a hiba a tudomány és a technika állása szerint a forgalomba hozatal időpontjában nem volt felismerhető vagy
  • a termék hibája jogszabály vagy kötelező hatósági előírás alkalmazásából ered.

A gyártónak (forgalmazónak) a mentesüléshez elegendő egy okot bizonyítania.

Felhívom figyelmét, hogy ugyanazon hiba miatt kellékszavatossági és termékszavatossági igényt egyszerre, egymással párhuzamosan nem érvényesíthet. Termékszavatossági igényének eredményes érvényesítése esetén azonban a kicserélt termékre, illetve kijavított részre vonatkozó kellékszavatossági igényét a gyártóval szemben érvényesítheti.

3. Jótállás

Milyen esetben élhet Ön a kellékszavatossági jogával?

Egyes termékre vonatkozóan hibás teljesítés esetén, jogszabály alapján Ihracska Tamás E.V. jótállásra köteles.

Önt milyen jogok és milyen határidőn belül illetik meg jótállás alapján?

Az egyes tartós fogyasztási cikkekre vonatkozó kötelező jótállásról szóló 151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet 1. mellékletében meghatározott termékek esetében a jótállás időtartama egy év.

Mikor mentesül a vállalkozás a jótállási kötelezettsége alól?

A vállalkozás jótállási kötelezettsége alól csak abban az esetben mentesül, ha bizonyítja, hogy a hiba oka a teljesítés után keletkezett.

Felhívom a figyelmét, hogy ugyanazon hiba miatt kellékszavatossági és jótállási igényt, illetve termékszavatossági és jótállási igényt egyszerre, egymással párhuzamosan nem érvényesíthet, egyébként viszont Önt a jótállásból fakadó jogok az 1. és a 2. pontban meghatározott jogosultságoktól függetlenül megilletik.

Országos szállítás

Országos szállítás

Kiszállítás az ország bármely területére. Nettó 100.000 Ft feletti vásárlás esetén rendelését ingyen szállítjuk.

Személyes átvétel

Személyes átvétel

Vegye át rendelését személyesen átvételi pontjaink egyikén.

Kérdése van?

Kérdése van?

Állunk rendelkezésére. Keressen minket elérhetőségeink egyikén.